Figura Line limfas stimulācijas masāža

aparatsNesen, pateicoties manai superforšajai klientei, man radās iespēja izmēģināt Figura Line limfas stimulācijas masāžu. Un tāpēc ieskatāties šajā rakstā, kurā pastāstīšu par savu personīgo pieredzi Figura Line Vecrīgas studijā – kas ir limfas stimulācijas procedūra jeb masāža, ko tā dod, kāpēc tā ir ieteicama un kādi bija mani rezultāti noslēdzoties kursam.

Iespējams, daudzi no jums jau ir dzirdējuši par masāžas „rullīšiem” – mana pirmā pieredze ar masāžas ruļļiem bija vairākās sporta zālēs, kur masažieris ir novietots pie sieviešu ģērbtuves durvīm vai arī iekšā sporta zālē. Skaidrs, ka biju to izmēģinājusi, īpaši pēc treniņa (vai nakamajā dienā), kad prasās izmasēt trenētās muskuļu grupas. Tā sanāca, ka radās iespēja izmēģināt, teikšu nu jau pareizāk – limfas stimulācijas procedūru (jeb masāžu) Figura Line studijā.

Ar lielu interesi devos uz Vecrīgas studiju ar diezgan lielu pārliecību, ka daudz kas jau ir zināms – sēdies virsū un ļaujies masāžai jeb limfas stimulācijai, tomēr viss izrādījās savādāk.

Mani sagaidīja jaukas, atvērtas, smaidīgas studijas meitenes, kuras izveidoja manu profilu – es tiku nosvērta, nomērīta utt. Tālāk devamies uz vienu no masāžas ruļļiem, un tiku iepazīstināta ar masāžas procesu. Man tika izstāstīts viss, kas attiecas uz limfu un limfas stimulāciju – pats par sevi uzlabojas limfas un asins cirkulācija, limfa izvada atkritumvielas un toksīnus, aktivizē vielmaiņu un ar masāžas palīdzību veicina daudz citas veselību uzlabojošas lietas.

Figura Line masāžas ruļļi no citiem atšķiras ar to, ka tajos ir iestrādāta infrasarkanā lampa, kas sasilda muskuļus, aktivizē limfas plūsmu un stiprina imūnsistēmu, Figura Line Latvijā ražotajiem masāžas ruļļiem ir iestrādāta klienta identifikācija – katram klientam ir izveidots savs profils un sava programma.

Viena limfas stimulācijas masāža ilgst 1 stundu, kuras laikā masāža tiek veikta dažādām muskuļu grupām – augšstilbiem, apakšstilbiem, mugurai, rokām u.c., kopā 18 pozas. Tātad tiek izmasētas prakstiski visas (lielākās) iespējamās muskuļu grupas, sākot ar pēdām.

Ja sākotnējais priekšstats bija tāds, ka atnāc – apsēdies – ļaujies masāžai, tad izrādījās, ka pie katras pozas notiek arī intensīva kaloriju dedzināšana, jo vienu daļu laika esam kustībā. Svarīgs fakts ir masāžas virziens – tam obligāti jābūt tādā virzienā, lai limfa virzītos no lejas uz augšu uz limfmezgliem.

Ieteicamais masāžas kurss ir 12 reizes, kas tiek sadalītas pa 3 reizēm nedēļā. Pēc tam iegūto rezultātu uzturēšanai limfas stimulācijas masāžu ieteicams apmeklēt 1 reizi nedēļā.

Pēc savas pieredzes varu teikt, ka seansa efekts jūtams jau pēc 1 apmeklējuma, bet ādas tvirtums, stingrība manāma jau pēc 3. apmeklējuma.

Mani rezultāti 12 reižu kursam noslēdzoties:

Svars: mīnus 3 kg (uz manu jau tā, salīdzinoši mazo svaru, pirms kursa 64 kg)

Augšstilba apkārtmērs: mīnus 2 cm

Gurnu apkārtmērs: mīnus 3 cm

Augšdelma apkārtmērs: mīnus 2 cm

Mans Figura Line piedzīvojums nenoslēdzas ar vienu kursu, jo, lai uzturētu rezultātus un labi justos, studiju centīšos apmeklēt 1 reizi nedēļā arī turpmāk.

Mīļš paldies Figura Line Vecrīgas studijai un meitenēm, kuras ir brīnišķīgas un katru reizi klientam liek sajusties īpaši, un, kā jau iepriekš esmu minējusi konkrēti šī studija ir tik jauka, ka liek uz vienu stundu „aizmirsties”, klausīties relaksējošu mūziku un justies vienkārši labi!

pozas

Write a comment

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.