Atsauksmes par uztura projektiem/programmām

Atsauksmes

Inese B.

Superīga pieredze! Esmu ļoti priecīga, ka piedalījos šajā projektā!Pirmkārt es uzzināju daudz jaunā par uzturu…ka var nevēlamos un neveselīgus produktus aizstāt ar veselīgu un garšīgu pārtiku. Piens mūsu mājās vairs nav, saldumi aizstāti ar augljiem, datelēm, rozīnēm utt., dārzeņi pašlaik labākie draugi un gaļu, ja arī lietošu, tad samazināšu to līdz minimumam. Vingrinājumi ir ļoti efektīvi, neizlaidu nevienu treniņu un ar katru dienu jūtos spēcīgāka un parādās arī tonuss muskuļiem. Kopumā esmu nometusi 2,7kg, itkā nav daudz, bet ķermeņa apkārtmēri liecina par to, ka rezultāts ir un ļoti labs! Noteikti turpināšu vingrot, bet jūtu, ka dažiem vingrinājumiem vajadzīgs lielāks atkārtojumu skaits, jo esmu palikusi spēcīgāka. Milzīgs paldies Tev Sintija par šo superīgo pieredzi un paldies arī Jums meitenes, jo bez Jums diezvai es spētu atrast motivāciju!!!

 

Olga Š.

Pieredze tiešām kolosāla. Esmu veģetāriete jau 19 gadus, bet manam ķermenim bija paliels šoks pāriet uz vegānisku pārtiku. Pirmās 12 dienas bija grūti, jo pietrūka enerģijas. Tik daudz gulējusi, kā šajā mēnesī, es nebiju jau sen. Ar vingrošanu arī bija gluži pretēji. Nebija spēka vingrot. 17 dienā beidzot uzsēdos uz riteņa un nobraucu 50 km. Pēc tam enerģija bija pilnīgā mīnusā. Nevarēju uziet uz trešo stāvu, kur nu vēl pastaigā ar suņiem. Tad pirmo reizi nogrēkoju un apēdu medus kūkas gabaliņu un iedzēru kafiju. Tas riktīgi palīdzeja. BET, jau 24 dienā nobraucot 30 km ar riteni sasniedzu ļoti labu rezultātu. Pati brīnījos, ka varu un vēl varētu braukt. 🙂 Laikam jau katram ir savs ceļš ejam uz pilnību. 🙂 Milzīgs paldies, Sintij, par jauko pieredzi.

 

Edīte E.

Paldies par manis atgriešanu pie veselīgas ēšanas!
Man mazie paņem tiešām visu laiku un pārcensties nav ne vēlams, ne iespējams. Bet man ir plāns, kā ēdīšu turpmāk , jo gatavoju ar vienu roku
Arī vingrošanu sākšu tiklīdz Tas būs iespējams
Plāns:
‘No rīta veselīga aplietā putra no tavām receptēm un citās variācijās.
‘Otrās brokastīs salāti dārzeņu vai augļu.
Pusdienās smūtijs-ideāli, ka to var ņemt līdzi.
‘Vakariņās sautēti dārzeņi vai kāda no tavām receptēm. Vai smūtijs
‘Un starp ēdienreizēm, ja netieku laicīgi paēst, tad rieksti, žāvēti augļi vai ābols +rozīnes. Iepatikās šis salikums!
Reizi vai divas mēnesī detox 3dienas.
Domāju, ka būšu veselīga un svara pieaugums ar šādu plānu 100% nedraud.
Galvenais ieguvums ēst gatavošana, jaunas receptes
Šodien pasmaržoju gaļu, laikam esmu tik attīrijusies, ka man jau atkal vinja nepatīk.

Arnita D.

Prieks, ka esmu uzzinājusi daudz veselīgas lietas, gribētos vēl vairāk zināt. Process ir sācis kustēties un ir vēlme turpināt, rezultāti nav lieli, bet tomēr patīkami. Pieļauju domu, ka nebiju tik disciplinēta kā pārējās meitnes, bet tāpat prieks par paveikto.

 

Gitāna P.

Lai vai kā, es nepadošos un turpināšu iesākto, jo pamanīju, ka mans celulīts uz dibena mazinājās. Bet lielum lielais paldies, Sintija, ka atklāji jaunu un daudzveidīgu ēdienu pasauli. Līdz šim es ēdu daudz saldumus un no dārzeņiem – tikai tomāti un gurķi, katru dienu! Vislabākais noteikti ir muslis!!! Jo rīti vienmēr ir steidzīgi, bet gribas paēst garšīgi. Arī pārējās receptes bija viegli, ātri pagatavojamas un gardas. Vispār šī projekta laikā nogaršoju daudzus produktus, kurus arī turpmāk iekļaušu savā ēdienkartē. Šī pieredze bija ĻOTI vērtīga! Vēlreiz paldies par tavu ieguldīto laiku un zināšanām!!!

 

Ina I.

Šobrīd -6kg. Man ļoti patika smūtiju dienas.

Ja arī Tu esi piedalījusies kādā no mansfitness.lv projektiem, iesūti man savu atsauksmi publicēšanai! 🙂  Paldies! 🙂