21 dienu tievēšanas plāns, ēdot veselīgi. Uztura projekti tiek sadalīti gadalaikos – Ziema, Pavasaris, Vasara un Rudens. Katram gadalaikam piemērots plāns, atbilstošs sezonai. Uztura plāna ēdienkarte mainās ik pa 3 mēnešiem.

Šis projekts no iepriekšējiem atšķirsies ar to, ka ilgs precīzi 21 dienu, nevis 28 dienas. Ātrāk sagatavosimies vasarai, ēdot garšīgi un veselīgi un vienlaicīgi tievējot.

Piedāvāju 2 variantus 21 dienu projektam:

  • Augu izcelsmes uztura plāns

  • Veģetārais plāns

Piedaloties projektā iegūsi daudz dažādas veselīgas receptes, kas ietvers vasarīgas, sezonai atbilstošas receptes – vairāka veida aukstās zupas, smūtiji, čia pudiņi, viegli un ātri pagatavojamas brokastis, pusdienas un vakariņas!

21 diena bez gaļas, zivīm, olām un piena produktiem (izņemot veģetāro plānu)! Daudz dažādas, viegli pagatavojamas receptes no tikai dažām sastāvdaļām!

KATRU NEDĒĻU BŪS JAUNS PLĀNS 7 DIENĀM 3 NEDĒĻU GARUMĀ!

Uztura plānā ir 3 dažādas Detox dienas un daudz dažādas vienkāršas un veselīgas receptes tieši aizņemtajām sievietēm, kuram nav daudz laika gatavot! Katrā dienā būs paredzētas 3-4 maltītes, viegli pagatavojami ēdieni rītam, vakaram un līdzņemšanai!

Katras nedēļas beigās – 6dienā tiks izsūtīts jaunais plāns nākamai nedēļai.
Katrs produkts, kas būs iepirkumu sarakstā tiks izlietots maksimali, tādā veidā ietaupot gan laiku gatavošanai (jo gatavot varēs 2,3 dienām uz priekšu), gan arī naudu (jo nebūs pāri palikušie produkti).

Acīmredzami rezultāti jau pēc 1.projekta nedēļas. Svars krītas ar katru nedēļu procentuāli no Tevis pašas svara.

Tu iegūsi:

▶️3 dienu Detox plānu pirms uztura plāna uzsākšanas: organisma attīrīšana ēdot svaigu, neapstrādātu ēdienu (smūtiji un dārzeņi)
▶️21 dienas uztura plānu (katru nedēļu – jauns plāns 7 dienām) ar mērķi zaudēt svaru
▶️Receptes, iepirkumu saraksti (katru nedēļu jauni), online konsultācijas
▶️Pieeju slēgtai Facebook grupai, kurā saņemsi konsultācijas, atbalstu, motivāciju un padomus ik dienas

Šobrīd piedāvāju tikai 28 dienu NOTIEVĒŠANAS PROJEKTUS, tāpēc seko līdz jaunākajiem datumiem, kad var pieteikties te:

28 Dienu Notievēšanas Plāns