Treniņu programma ceļu sāpēm ir izveidota tā, lai samazinātu un novērstu sāpēs. Šī programma ir paredzēta tikai tādā gadījumā, ja ir noskaidrots ceļu sāpju iemesls un ārsts ir atļāvis vingrot.

Programmā sāpošiem ceļiem nav iekļauti vingrinājumi, kur būtu jāveic kāju saliekšana un iztaisnošana lielā amplitūdā. Pārsvarā visi vingrinājumi ir izpildāmi ar taisnu kāju – stāvus vai guļus pozīcijā uz muguras vai sāniem. Programma derēs kā sievietēm, tā vīriešiem.

Lūdzu piesakies treniņu programmai, ja vēlies samazināt ceļū sāpes, aizpildot zemāk pieteikuma formu.

Izvēloties otro variantu - iziešana cauri sagatavotajai programmai lūdzu ņemt vērā, ka tas notiks online Skype vai MS Team platformā vienojoties par abām pusēm izdevīgu dienu un laiku. Ilgums - apm. 60 min (1 h).

Pēc tam, kad veiksi variantu izvēli un aizpildīsi pieteikuma anketu, vienas dienas laikā es sagatavošu rēķinu un aizsūtīšu uz e-pastu. Pēc apmaksas veikšanas es nosūtīšu Tev jautājumus, kas nepieciešami programmas izveidei. Programmu sagatavošu 3 darba dienu laikā vai ātrāk.

Ja Tev ir radušies kādi jautājumi pirms programmas saņemšanas, lūdzu sazinies ar mani rakstot e-pastu info@sintijakatkevica.lv vai Facebookā.