#27 projekts Vasara- 28 dienas

#27 projekts Vasara- 28 dienas – pieteikšanās līdz 15. jūnijam (sestdienai). Tikai 4 dienas – nenokavē! Projekta sākums – 17.jūnijs (pirmdiena)!

28 dienu Vasaras projektā varēsi iegūt daudz dažādas veselīgas, vasarīgas receptes, kas ietvers atvēsinošus smūtijus, interesantus salātus un dārzeņu kombinācijas, kā arī saņemsi padomus un ieteikumus grila sezonai.

Krāsaini salāti, grilēti dārzeņi, krāšņi, veselīgi smūtiji ar ko iesākt dienu! Receptes – daudz un dažādas!

Šoreiz 28 dienu projekts Vasara noslēgsies pašā vasaras vidū, taču būsi sagatavojusies pludmales sezonai, ēdot un tievējot veselīgi, neizmantojot dzīvnieku izcelsmes produktus!

28 dienu projekts #27 – jau pēc skaita septītais projekts šajā gadā, kas sāksies 17.jūnijā. Pieteikumi tiks pieņemti 15.jūnijam (ieskaitot, tā ir sestdiena).

28 dienas bez gaļas, zivīm, olām un piena produktiem! Daudz dažādas, viegli pagatavojamas receptes no tikai dažām sastāvdaļām!

☝️Atgādinu, ka – KATRU NEDĒĻU BŪS JAUNS PLĀNS 7 DIENĀM 28 DIENU GARUMĀ!

Šis būs jau #27 projekts, kurā meitenes zaudē lieko svaru, ēdot veselīgi un vingrojot bez inventāra! Liekais svars neatgriežas, jo tiek mainīti tieši ēšanas paradumi.

Uztura plānā ir 3 Detox dienas un daudz dažādas vienkāršas un veselīgas receptes tieši aizņemtajām sievietēm, kuram nav daudz laika gatavot! Katrā dienā būs paredzētas 4 maltītes, viegli pagatavojami ēdieni rītam, vakaram un līdzņemšanai!

Katras nedēļas beigās – 6dienā tiks izsūtīts jaunais plāns nākamai nedēļai.
Katrs produkts, kas būs iepirkumu sarakstā tiks izlietots maksimali, tādā veidā ietaupot gan laiku gatavošanai (jo gatavot varēs 2,3 dienām uz priekšu), gan arī naudu (jo nebūs pāri palikušie produkti).
Acīmredzami rezultāti jau pēc 1.projekta nedēļas. Svars krītas ar katru nedēļu procentuāli no Tevis pašas svara.
Tu iegūsi manis personīgi Sintija Katkevica sastādītu gan uztura plānu, gan treniņa programmu:

▶️4 nedēļu treniņa programmu iesācējiem
▶️3 dienu Detox plānu pirms uztura plāna uzsākšanas: organisma attīrīšana ar svaigi spiestām sulām, smūtijiem un dārzeņiem
▶️28 dienu uztura plānu (katru nedēļu – jauns plāns 7 dienām) ar mērķi zaudēt svaru (uztura plānā nebūs dzīvnieku izcelsmes produkti – tātad nebūs gala, zivis, piena produkti un olas)
▶️Receptes, iepirkumu saraksti (katru nedēļu jauni), online konsultācijas
▶️Pieeju slēgtai Facebook grupai, kurā saņemsi konsultācijas, atbalstu, motivāciju un padomus ik dienas
☝️Pieteikšanās līdz 15.jūnijam (sestdienai).
☝️Projekta uzsākšanas datums – 17.jūnijs (pirmdiena).????Cena dalībai šajā projektā – 45 eiro un Tu iegūsi gan uztura plānu, gan treniņa programmu iesācējiem vingrošanai mājās vai sporta zālē bez inventāra!

Būs aizraujoši, jo motivāciju varēsi smelties kopējā, slēgtajā domubiedru grupiņā Facebookā.
????Piesakies, rakstot uz e-pastu sintija@mansfitness.lv vai arī Facebook- uz mansfitness.lv vai manu privāto kontu Sintija Katkevica.

Write a comment

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.