28 dienu beidzamais vasaras projekts #17

28 dienu beidzamais vasaras projekts #17 augustā ir izsludināts un var jau sākt pieteikties – tas nozīmē 28 dienas bez gaļas, zivīm, olām un piena produktiem! Atspirdzinoši smūtiji, ogas, augļi, svaigi zaļumi un dārzeņi – tas viss un vēl 28 dienu projektā! Koncepts būs līdzīgs iepriekšējam projektam – gatavosim 2-3 reizes nedēļā kastītes un smūtiju trauciņus līdzņemšanai! Vēl tikai augustā maksimāli daudz ogas un sezonas augļi un dārzeņi!

Vēl augusts ir beidzamais vasaras mēnesis un ja jūti, ka vasarā visa kā no ēdiena un dzērieniem ir bijis par daudz un gribās izmēģināt kaut ko jaunu un veselīgu, tad vēl vari paspēt pieteikties šajā projektā, kurš pēc skaita ir jau nr.17. Vairāk nekā pusi augusta (un pusi septembra) dzīvosi, iepazīstot daudz, iespējams, jaunas lietas un receptes, ko ieviest arī turpmāk savā uzturā!

Un vēl arī ja šīs vasaras noslēgumā ir ieplānots kāds nozīmīgs pasākums, kurā noteikti vēlies būt savā labakajā formā, tad šis uztura plāns Tev varētu palīdzēt! Kāzas, dzimšanas dienas, sezonas noslēguma dārza svētki, beidzamās siltās dienas pludmalē vai varbūt kāds ceļojums?…tik daudz ir to pasākumu – noteikti atradīsies kāds mērķis uz ko gatavoties!

Pieteikumus pieņemu vēl visu šo nedēļu līdz sestdienai 18. augustam (ieskaitot). Un projektu uzsāksim ar pirmdienu – 20.augustu – un pirmajām 3 detox dienām (trešdiena, ceturtdiena, piektdiena).

Būs aizraujoši, jo motivāciju varēsi smelties kopējā, slēgtajā domubiedru grupiņā Facebookā.

Projekta norises laiks – 20. augusts līdz 16. septembris (28 dienas). Varbūt tieši šajā mēnesī būs visvienkāršāk sagatavoties kādam pasākumam?

Arī šoreiz – katru nedēļu tiks izsūtīts jauns plāns 7 dienām 28 dienu garumā!
Šis būs jau #17 projekts, kurā meitenes zaudē lieko svaru, ēdot veselīgi un vingrojot bez inventāra! Liekais svars neatgriežas, jo tiek mainīti tieši ēšanas paradumi.

Uztura plānā ir 3 Detox dienas un daudz dažādas vienkāršas un veselīgas receptes tieši aizņemtajām sievietēm, kuram nav daudz laika gatavot! Katrā dienā būs paredzētas 4 maltītes, viegli pagatavojami ēdieni rītam, vakaram un līdzņemšanai!

Katras nedēļas beigās – 6dienā tiks izsūtīts jaunais plāns nākamai nedēļai.
Katrs produkts, kas būs iepirkumu sarakstā tiks izlietots maksimali, tādā veidā ietaupot gan laiku gatavošana, gan arī naudu (jo nebūs pāri palikušie produkti).
Acīmredzami rezultāti jau pēc 1.projekta nedēļas. Svars krītas ar katru nedēļu procentuāli no Tevis pašas svara.

Tu iegūsi manis personīgi sastādītu gan uztura plānu, gan treniņa programmu:

4 nedēļu treniņa programmu iesācējiem
3 dienu Detox plānu pirms uztura plāna uzsākšanas: organisma attīrīšana ar svaigi spiestām sulām, smūtijiem un dārzeņiem
28 dienu uztura plānu (katru nedēļu – jauns plāns 7 dienām) ar mērķi zaudēt svaru (uztura plānā nebūs dzīvnieku izcelsmes produkti – tātad nebūs gala, zivis, piena produkti un olas)
Receptes, iepirkumu saraksts, online konsultācijas
Pieeju slēgtai Facebook grupai, kurā saņemsi konsultācijas, atbalstu, motivāciju un padomus ik dienas

Pieteikšanās līdz 18. augustam.
Projekta uzsākšanas datums – 20. augusts
????Cena dalībai šajā projektā – 45 eiro (uztura plāns + treniņa programma iesācējiem vingrošanai mājās vai sporta zālē bez inventāra!)

????Piesakies, rakstot uz e-pastu sintija@mansfitness.lv vai arī Facebook- uz mansfitness.lv vai manu privāto kontu Sintija Katkevica.

Comments 2

 1. Linda
  11/09/2018

  Sveika, vai plānojas jauns izcainājums Rudenī/Ziemā?

  1. Sintija Katkeviča
   11/09/2018

   Sveika! Jā, nākamajā nedēļā tiks izsludināts jaunais pieteikums! 🙂 Seko līdz informācijai FB lapā mansfitness.lv 🙂

Write a comment

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.