PIESPRAUSTS

Sintijas Katkevičas svara izaicinājums

Sintijas Katkevičas, fitnesa un uztura speciālistes, Svara Izaicinājums – Eksperiments – vai mēneša laikā ir iespējams uzņemt aptuveni 10 kg lieko svaru un pēc tam mēneša laikā tos “nomest”? Tas būs mans personīgais eksperiments!

Sākuma datums – 13.augusts – no šīs dienas es sāku “uzņemt” svaru, ēdot ēdienu no kura var veidoties liekais svars – tātad gan junk foods, gan cepti kartupelīši eļļā, gan čipsi un dažādi saldumi, bulciņas, kūciņas utt. Piebildīšu, ka sanāks sportot 4 x nedēļā, jo vadu online grupu treniņus, kur man pašai ir jāvingro līdz.

DAUDZIEM VAR RASTIES JAUTĀJUMS – KĀDĒĻ ES TO DARU?

Pirmkārt, es vēlos izeksperimentēt, kā šāda nekontrolēta un neveselīga ēšana iedarbosies tieši uz manu ķermeni, kā mainīsies ķermeņa kompozīcija un cik tad liekos kilogramus galu galā es sev dabūšu. Otrkārt, es tik tiešām vēlos saprast un sajust, kā tad ir dzīvot nevis ar pāris liekajiem kilogramiem (jo 2 kg tāpat sievietēm var staigāt, ņemot vēŗā dažādas sieviešu organisma īpatnības, un arī tas, ka svētkos jau gribas atļauties sevi palutināt uzēdot kaut ko tādu no kā ikdienā atsakamies), bet gan jau ar vismaz 5 kg un vairāk. Un beidzot taču man būs arī pašai savas īstas BEFORE un AFTER bildes!

Notievēšanu uzsākšu 20.septembrī, kad kopā ar meitenēm, kuras būs pieteikušās manā jaunajā notievēšanas projektā nr.50 sāksim tievēt! Ja arī Tu vēlēsies kopā ar mani to darīt, manā profesionālā uzraudzībā, komunicējot slēgtajā grupiņā Facebook, tad pieteikties vari šeit, uzspiežot – tur ir visa informācija par projektu un pieteikšanās (būs arī bezmaksas online vingrošana, starp citu).

Kā Tev liekas – man izdosies uzņemt 10 kilogramus mēneša laikā??? Seko manā Instagram kontā: @sintiakatkevica

Katru nedēļu papildināšu šo rakstu ar apdeitu, kā man gājis pa nedēļu.

Un tātad sākums:

AUGUMS: 170 cm
SVARS: 63.2 kg
VIDUKLIS: 70 cm
GURNI: 93 cm
AUGŠSTILBI, LABAIS 56.5 cm
KREISAIS 55.5 cm

DATI PĒC NEDĒĻAS:

Svars: +2.3 kg

Viduklis: + 3 cm

Gurni: + 1 cm

Augšstilbi, labais +2 cm

Kreisais +2 cm

Foto jau var redzēt, ka stingrais augums un reljefs sāk kļūt “mīkstāks”. Liekas, ka arī celulīts sāk parādīties no lielā sāls un cukura patēriņa.

DATI PĒC 2 NEDĒĻĀM:

Iknedēļas svara un mērījumu apdeits- šis ir kopš sākuma!

Svars: +4.1 kg

Viduklis: + 7 cm

Gurni: + 2 cm

Augšstilbi, labais +4 cm

Kreisais +3.5 cm

Ķermenis kļūst aizvien mīkstāks, neskatoties uz to, ka sportoju 4 x nedēļā pa 45 min.
Vai zināji, ka ēdot VISU UN DAUDZ KO ĪPAŠI PIE TĀ NEPIEDOMĀJOT UN VIENLAICĪGI SPORTOJOT SVARS VAR PALIELINĀTIES?

DATI PĒC 3 NEDĒĻĀM:

Laiks dramatiskajai nedēļas atskaitei…

Kas notiek pa 3 nedēļām
Iknedēļas svara un mērījumu apdeits- šis ir kopš sākuma:

Svars: +6.2 kg
Viduklis: + 14 cm
Gurni: + 3 cm
Augšstilbi, labais +4.5 cm
Kreisais +4 cm

Vēl 2 nedēļas un sākšu tievēt…vai Tu esi gatava to darīt kopā ar mani?! Tev nav obligāti jāpiedalās manā jaunajā notievēšanas projektā- vienkārši SAŅEMIES UN DARĀM TO VIENLAICĪGI!!!!

Tagad laižam 4.nedēlā!!!!
Pagājušas gandrīz 3 nedēļas dzīvojot SVARA IZAICINĀJUMĀ- jeb tiem, kuri nezin- svara uzņemšana 5 nedēļu garumā ēdot brīvi, ēdot viskaut ko- gan veselīgo, gan neveselīgo, junk food un kūciņas un ceptus kartupeļus eļļā utt. JAU PĒC 2 NEDĒĻĀM sākšu nodarboties ar svara nomešanu, bet pagaidām- atbildes uz dažiem biežāk uzdotajiem jautājumiem šajās nedēļās.
KĀ ES JŪTOS?
ES MELOTU,ja teiktu, ka jūtos ļoti labi! Jā, es jūtos diezgan ok, bet lēnām sāk nākt virsū tāds kūtrums- negribas vingrot, negribas to un negribas šo..labi, ka man ir treniņi, kuros obligāti javingro, citādi šim būtu- CANCEL. Sāk palikt sliktāka sejas un dekoltē āda- parādās pumpas, sāk parādīties celulīts tajās zonās, kurās ir tendence uzkrāties taukiem (man tie ir gurni). Ir dienas, kad sāp galva. Dibens sāk palikt par smagu… Ir sliktāks miegs. Ir zemāka imūnsistēma dēļ tā, ka mazāk tiek uzņemti vitamīni un minerālvielas no pārtikas. Turpinajums vēl būs.
GALVENAIS JAUTĀJUMS- KĀPĒC ES TO DARU?
Manā video postā (INSTAGRAM) tas ir paskaidrots- es nekas neesmu bijusi ar lieko svaru, tādēl vēlos vēl vairak izprast savas klientes, kurām šī problēma ir un kā varu vislabāk palīdzēt, arī psiholoģiski, man kā trenerei tas ir ļoti svarīgi! Jo es cienu katru, kura pie manis vēršas! Katrai ir vēlme palidzēt kļūt veselīgākai!
BILDES NO TREŠĀS NEDĒĻAS VIDUS

DATI PĒC 4 NEDĒĻĀM:

No šodienas IR PALIKUSI NEDĒĻAS LĪDZ ES UZSĀKŠU TIEVĒT!!! Es teikšu pilnīgi godīgi- NEVARU VIEN SAGAIDĪT!!! Man paliek grūtāk sportot,es svīstu vairāk ne tikai treniņos,bet arī ikdienā! Ir parādījies ik pārdienas kaut kāds dīvains bezmiegs,kas nebija līdz šim! Man vairāk patīk staigāt rudens mētelī vai plašķī nekā jakā,jo tā nenosedz manu booty,kurš ir izaudzis apjomīgs 😀 Forši būtu,ja apakšā būtu muskuļi,bet nu būsim reāli – tie ir tauki, plus vēl tam visam pa virsu celulīts….!!!

Vispār maltītes plānot nav viegli skrejošā ikdienā- nav idejas,ko ēst,tāpēc diezgan easy šķiet ieiet veikalā un nopirkt junk food- pankūkas,picas,bulciņas, un klāt- atspirdzinošu dzērienu!

Starp citu, 2 vakarus iemalkoju grādīgos dzērienus- tās patiesībā ir neredzamās kalorijas,meitenes,uzmanīgi!!!

Nu tad rezultāti pēc 4 ned.svara uzņemšanas
Svars: +8.5 kg

Augšstilbi,labais +5.5 cm

Kreisais +5 cm
Viduklis: + 17 cm
Gurni: + 6 cm

Kā Tev liekas, vai pa 2 nedēļām pienāks vēl 2 kg un rezultātā dabūšu tos sākotnēji iecerētos +10 kg?🤔‼️
Aiziet, beidzamā nedēļa VAR SĀKTIES🤩🤩🤩🤩
Žurnāls @jauns.lv iknedēļas atskaitei!

DATI PĒC 5 NEDĒĻĀM:

Beidzot!!! 5 nedēļas ir pagājušas manā personīgajā svara izaicinājumā un esmu TO PAVEIKUSI- MANS SĀKOTNĒJI UZSTĀDĪTAIS MĒRĶIS UZŅEMT +10 KG SVARU IR SASNIEGTS!!! Patiesībā, ja precīzi, tad +10.9 kg, tātad gandrīz 11 kg!!! Es nekad nedomāju, ka TĀ PRIECĀŠOS PAR 10 liekajiem kilogramiem, traki,ne?! 😀
Un tagad, sākot ar šodienu atkal atsāku ēst veselīgi un ar pirmdienu sāku dalību savā Notievēšanas projektā nr.50!!!
Kā es jūtos?
– paliek grūtāk vingrot
– svīstu vairāk
– palieku nervozāka
– sliktāks miegs
– sliktāka sejas āda
– biežāk pieķeru, ka gribas paslinkot (kūtrums)
– dažas x ir pasāpējusi galva
– neder dažas drēbes
Vai Tevi, redzot manas izmaiņas bildē un sajūtās, uzrunā ikdienā izvēlēties vairāk veselīgos ēdienus?? Un saņemties padomāt par savu ēdienkarti??
Nu tad GALA REZULTĀTI ⬇️
Svars: +10.9 (!!!) kg

Augšstilbi,labais +6 cm
Kreisais +6 cm
Viduklis: + 19 cm
Gurni: + 7 cm

Žurnāls Privātā dzīve iknedēļas atskaitei!

Un tagad – sākam tievēšanu! Visam notikumam seko līdz manā Instagram profilā, ikdienas storijos!!

DATI PĒC 1. NEDĒĻAS

Nu jau pagājusi nedēļa kopš sāku tievēt – no uzņemtajiem 10.9 kg nedēļas laikā izdevās atbrīvoties no 3.7 kg! Protams, ka ātri, it īpaši pēc Detox dienām, kuras parasti norisinās pirmās 3 dienas NOTIEVĒŠANAS PROJEKTĀ. Bet atgādinu, ka šis aizvien ir eksperiments! Pirmās 2 dienas, starp citu, svars nekustējās necik, bet detox to iekustināja! Es personīgi gan baigās izmaiņas bildēs pa nedēļu neredzu… Kas jums sakāms…?
Ok, un te mērījumi:
Svars: mīnus 3.7 kg
Augšstilbi,labais -0.5 cm
Kreisais -bez izmaiņām 😏
Viduklis: -3 cm
Gurni: -1 cm

Žurnāls Privātā dzīve iknedēļas atskaitei!

DATI PĒC 2. NEDĒĻAS

Laiks iknedēļas svara un mērījumu atskaitei! Vēl pa nedēļu zaudēts 2.6 kg!!! Jūtos jau nu vienkārši fantastiski, ja salīdzina ar iepriekšējām 2 nedēļām. Vingrot ir daudz, nu tiešām daudz vieglāk!!! Nesvīstu tik daudz, ir enerģija un labsajūta no visiem veselīgajiem ēdieniem!! Es gan jāsaka, ka aizvien nekādas lielās izmaiņas pagaidām.neredzu fotografijās, bet divām lietām gan gribu pievērst uzmanību- vēders, šķiet, sāk ierauties uz iekšu un dibena vaigi arī paliek mazāki- paskatieties!!!
Mērījumi arī sarūk un nu tad te tie ir:
PA NEDĒĻU
Svars: mīnus 2.6 kg
Augšstilbi,labais -2.5 cm
Kreisais -1 cm
Viduklis: -2 cm
Gurni: -2 cm

Žurnāls Privātā dzīve iknedēļas atskaitei!

DATI PĒC 3. NEDĒĻAS

Ir palikusi nedēļa līdz manam svara izaicinājuma noslēgumam, jo nomest svaru es biju plānojusi 4 nedēļu laikā, lai gan uzņēmu veselas 5 nedēļas! BET pagaidām, vismaz pēc bildēm skatoties man neticas, ka pēc nedēļas es būšu savas pirmās pa kreisi bildes izskatā….! Un, iespējams, vajadzēs vēl nedēļu pieķert klāt! Kā būs, tā būs un izturēšu visu līdz galam! Es gribu izskatīties tā kā bilcē pa kreisi!!! Kā Tev liekas…man vajadzēs pieķert klāt nedēļu vai arī nevajadzēs….hm..?
Mērījumi:
PA NEDĒĻU
Svars: mīnus 2.4 kg
Augšstilbi,labais – 0.5cm
Kreisais -1.5 cm
Viduklis: -10 cm
Gurni: -2cm

Žurnāls Privātā dzīve iknedēļas atskaitei!

DATI PĒC 4. NEDĒĻAS

Es TO PAVEICU!!!!! 5 nedēļu laikā uzņēmu 10.9 kg un 4 nedēļu laikā praktiski visu arī “nometu”– JĀ, ES SAKU PRAKTISKI, JO man vēl pietrūka 1.3 kg. Pēc bildēm tiešām to var redzēt- vēl nav tas skats kāds bija uzsākot šo eksperimentu (ohh tik trakoo!!!), BET ES TICU, KA drīz būs un tādēl esmu nolēmusi vēl nedēļu “pieķert” klāt, atkal, protams, piedaloties pati savā Notievēšanas projektā! Tāpēc nākam piektdien gaidiet jaunas bildes!! Starp citu, pievērsiet uzmanību bildēm no mugurpuses- redzat kā mainījusies gurnu zona?? Es darbojos tikai un vienīgi ar sauso birstēšanos un silikona masāžas cimdiņu (starp citu, to var iegādāties manā veikalā) mājās PATSTĀVĪGI!! Meitenes projektā izmanto tās pašas metodes, kuras es! Paldies Tev, ka seko man!! Turpinājums sekos….
Mērījumi:
PA 4 NEDĒĻĀM
Svars: mīnus 9.4 kg
Augšstilbi,labais – 5 cm
Kreisais -4 cm
Viduklis: -17 cm (REĀLI VARĒJA RO VĒDERU REDZĒT BILDĒS)
Gurni: -6 cm
Žurnāls Privātā dzīve iknedēļas atskaitei!

DATI PĒC 5. NEDĒĻAS jeb FINĀLS!!!!

Ja postam būtu nosaukums, tad tas būtu ATRODI ATŠĶIRĪBAS! Starp bildēm ir 10 nedēļas, pa vidu ar +10 uzēstiem kilogramiem…!!!Tālāk – vari redzēt bilžu kolāžas ar PIRMS- PA VIDU-PĒC. Es gribu tagad tiešām pateikt, ka nu VISS- ES TO IZDARĪJU- atguvu savu sākotnējo svaru un izmērus!!! Tas bija ļoti grūts ceļš- gan fiziski, gan psiholoģiski gan uz vienu pusi- uzbaroties, gan arī uz otru- notievēt…un tagad tik tiešām vairāk saprotu tos, kuriem ir kaut vai 5 vai 6 liekie kg! Bet es patiešām arī ticu, ka ikviens (ja vien nav nopietnākas veselības problēmas) SPĒJ NOMEST LIEKO SVARU, VAJAG ATRAST PAREIZO MOTIVATORU! Es tiešām varu pateikt to, ka darboties grupā ir vieglāk, jo visām ir viens mērķis, ir jāatskaitās, jāliek ikdienas ēdienbildes..ļoti liela kopības sajūta un atbalsts! Paldies manām Notievēšanas Projekta Nr.50 meitenēm par kopā būšanu!!!

Tagad⬇️

Mērījumi uzsākot un noslēdzot SVARA IZAICINĀJUMU
AUGUMS: 170 cm
SVARS: 63.2 kg➡️63.3 kg
VIDUKLIS: 70 ➡️70 cm
GURNI: 93 ➡️93.5 cm
AUGŠSTILBI, LABAIS 56.5 ➡️56.5 cm
KREISAIS 55.5➡️55.5 cm

JA ARĪ TU VĒLIES PAMĒĢINĀT NOTIEVĒT VESELĪGI ĒDOT, PIESAKIES MANOS NOTIEVĒŠANAS PROJEKTOS, KURUS ES VADU GANDRĪZ KATRU MĒNESI! VAIRĀK INFORMĀCIJA, SPIEŽOT VIRSŪ.