Grupu treniņi online

ONLINE VINGROŠANA

2 X NEDĒĻĀ VAKAROS TIEŠRAIDĒ (LIVE)

40 min treniņi pl.19:00

KOPĀ SAŅEMOT 8-9 TRENIŅUS (kā nu kurā mēnesī “iekritīs”)

ABONAMENTA CENA 1 MĒNESIM – 30 EUR

(no konkrēta datuma līdz nākamā mēneša tam pašam datumam)

 

TRENIŅU GRAFIKS:

  • 1diena tiešraide pl. 19:00 – spēka treniņš + stiepšanās nobeigumā (kopā 40 min)
  • 4diena tiešraide pl. 19:00 – apļa un laika treniņš + stiepšanās nobeigumā (kopā 40 min)

TRENIŅUS NAV IESPĒJA PILDĪT ATKĀRTOJUMĀ, TIE NOTIEK TIEŠRAIDĒ (LIVE) BEZ ATKĀRTOJUMA IESPĒJAS.

Treniņi norisināsies MS Teams platformā – šai platformai varat pievienoties jebkurā laikā un no jebkuras ierīces neatkarīgi no tā, vai jums Teams konts. Ja jums nav konta, veiciet šajā rakstā (spied virsū) aprakstītās darbības, lai pievienotos kā viesis no datora.

Un, ja vēlies pievienoties no telefona kā viesis, tad spied virsū uz šī raksta. 

Savukārt, ja vēlies vingrot AR IESPĒJU VINGROT ARĪ ATKĀRTOJUMĀ, tad piesakies treniņiem, kas norisinās slēgtā Facebook grupā – apraksts un pieteikšanās spiežot virsū.

Treniņos ir iekļauta iesildīšanās, atsildīšanās. Piemērots vidējai sagatavotībai, var vingrot arī iesācēji, jo slodzi individuāli pielāgoju, parādu vieglāk izpildāmu vingrinājumu alternatīvas. 🙂

 Pieteikumus pieņemu BEZ DATUMA IEROBEŽOJUMA, VARI PIEVIENOTIES JEBKURĀ LAIKĀ! 🙂

STARTS ŠIEM TRENIŅIEM – 12.DECEMBRĪ (PAGAIDĀM PIEŅEMU TIKAI PIETEIKUMUS)

Grafiks var tikt savlaicīgi mainīts, iepriekš par to pabrīdinot, taču neviens treniņš neies zudumā!

Katrā treniņā trenējam dažādas muskuļu grupas – gan vairāk, gan mazāk intensīvos treniņos. Slodzi pielāgoju katra vajadzībām. Iesildīšanās + atsildīšanās.

APDROŠINĀŠANAS KOMPĀNIJAS ATMAKSĀ ONLINE GRUPU NODARBĪBAS.
Attālinātās jeb online sporta nodarbības ir iekļautas apdrošināšanas polises segto izdevumu klāstā – lūdzu noskaidro to, vai konkrēti Tava apdrošināšanas polise sedz online nodarbības (segums – sports).

JA VĒLIES PIETEIKTIES NOTIEVĒŠANAS (UZTURA) MARATONAM, KAS ILGST 4 NEDĒĻAS, TAD TO VARI IZDARĪT SPIEŽOT UZ ŠĪ TEKSTA – CENA DALĪBAI NOTIEVĒŠANAS PROJEKTĀ IR 49 EUR UN VINGROŠANA (TIEŠI ŠĪ PATI, KO PIEDĀVĀJU TE) IR MARATONA LAIKĀ IEKĻAUTA BEZ PAPILDUS SAMAKSAS. TĀTAD 49 EUR – UN SAŅEM GAN NOTIEVĒŠANAS PLĀNU UN DALĪBU SLĒGTĀ FACEBOOK GRUPĀ, GAN ARĪ VINGROŠANU 4 NEDĒĻU GARUMĀ (pēc tam, ja vēlēsies turpināt vingrot bez dalības notievēšanas maratonā cena vingrošanai būs 30 EUR).

Ja gadījumā nav saņemts rēķins, lūdzu, pārbaudiet sava e-pasta surogātpasta (jeb Spam, Mēstuļu) mapi – rēķins, visticamāk, būs iekritis tur.