Ārstnieciskā vingrošana

Ārstnieciskā vingrošana, kas ietver stiepšanos un relaksāciju – mierīga, lēna vingrošana fiziskai un garīgai labsajūtai. Piemērota ikvienam fiziskās sagatavotības līmenim.Tā pamatā ir diafragmālās elpošanas tehnikas apguve, stiepšanās vingrinājumi visam ķermenim, stīvai mugurai un relaksācija prātam.

Ārstnieciskā vingrošana Online

Treniņi notiek 2 x nedēļā pa 40 min ar iespēju vingrot arī atkārtojumā sev ērtā laikā.

Nav noteikts datums vai mēneša diena, kad pieteikties nodarbībām. Ja esi gatavs/a vingrot, Tev jāaizpilda pieteikuma anketa vai jāatsūta man ziņa!

Nodarbību grafiks:

  • Pirmdienās pl.10:00
  • Ceturtdienās pl.10:00

Nodarbības ilgums – 40 min.

ĀRSTNIECISKĀ VINGROŠANA SĀKSIES NO 13.DECEMBRA

Cena par 4 vingrošanas nedēļām (KOPĀ 8 NODARBĪBAS) – 30 EUR

Iekļauta iesildīšanās, atsildīšanās. Piemērots vidējai sagatavotībai, var vingrot arī iesācēji, jo slodzi individuāli pielāgoju, parādu vieglāk izpildāmu vingrinājumu alternatīvas. 🙂

Kā tas notiek?

Treniņi būs live video slēgtā Facebook grupā, taču ja nevarēsi pieslēgties live video, tad varēsi pildīt to sev ērtā laikā vēlāk, jo treniņš būs pieejams slēgtajā grupiņā visas 4 nedēļas.

Vingrošanas pamatā – elpošana, prāta “atslēgšana” no realitātes, pievēršot uzmanību tam, lai tiktu iegūts mentāls miera stāvoklis. Pamatā viegli, bez piepūles izpildāmi spēka un  stiepšanās vingrojumi, balstoties uz pilates metodi. Vingrojumi Tavai iekšējai harmonijai.

Kāpec tieši 40 minūtes?

Var rasties šāds jautājums, pieņemot, ka citas vingrošanas klases dažkārt iet stundu un pat ilgāk (piemēram, joga). Vēlējos lai šī vingrošana ir reāli pieejama ikvienai – arī aizņemtai sievietei! Jo 40 minūtes veltīt tikai savam iekšējam mieram un savam ķermenim 2 x nedēļā var ikviena, vai piekritīsi? Šo vingrošanas rituālu varēsi paveikt arī pirms darba, ja piecelsies tikai 40 minūtes agrāk nekā ierasts, jo visi treniņi būs pieejami arī atkārtojumā. Kamēr pārējie guļ, ieslēdz datoru, uzliec austiņas, atbrīvo prātu un darbojies līdz manām  norādēm!
Šī ideja piedāvāt jums šāda veida relaksējošu vingrošanas klasi nāca pagājušajā pavasarī- vēlējos pati personīgi tādu pildīt, lai būtu komfortā ar savu ne tikai ķermeni, bet arī prātu šajā satraukumu pilnajā laikā. Un iedomājos, ka noteikti tāda neesmu vienīgā! Ja saskatīji kaut ko līdzīgu sev šajā aprakstā, kas Tev varētu tieši šobrīd derēt, pievienojies vingrošanai aizpildot anketu zemāk.
APDROŠINĀŠANAS KOMPĀNIJAS ATMAKSĀ ONLINE GRUPU NODARBĪBAS.
Attālinātās jeb online sporta nodarbības ir iekļautas apdrošināšanas polises segto izdevumu klāstā – lūdzu noskaidro to, vai konkrēti Tava apdrošināšanas polise sedz online nodarbības (segums – sports).
Ja Tev ir kādi jautājumi par nodarbību, droši raksti man! Uz tikšanos treniņos!
Ja gadījumā nav saņemts rēķins, lūdzu, pārbaudiet sava e-pasta surogātpasta (jeb Spam, Mēstuļu) mapi – rēķins, visticamāk, būs iekritis tur.