Vingrinājumi krūšu pacelšanai

women-chest-excersizeVingrinājumi krūšu pacelšanai- iekļauj tos savā treniņu programmā un rezultātā iegūsti stingru, izteiktu krūšu muskulatūru, kas vizuāli var spēt palielināt krūtis.

Ne jau krūtis pašas par sevi kļūs lielākas – triks ir vingrinājumos, kas izolē krūšu muskulatūru un tieši apakšējo krūšu muskulatūras daļu, kuru ar vingrinājumu palīdzību var palielināt un formēt, kā rezultātā krūtis izskatīsies skaistākas, jo būs paceltas un izskatīsies arī lielākas.

.

.

Vingrinājums Nr. 1.

Hanteļu spiešana guļus uz slīpā sola ar nolaistu galvgali

chest-decline
Vingrinājumu izpildi 12 reizes 3 piegājienos. Centies katrā piegājienā beidzamās divas reizes izpildīt ar maksimālu atdevi, līdz ar to – izvēlies izpildījuma reizēm atbilstošus hanteļu svarus!

Vingrinājums Nr. 2.

Abu roku vienlaicīga izvēršana uz sāniem, turot rokās hanteles uz slīpā sola ar nolaistu galvgali

chest-decline-fly
Vingrinājumu izpildi 12 reizes 3 piegājienos.

Vingrinājums Nr.3.

Atspiešanās speciālajā trenažierī
Ja sporta zālē ir speciāls trenažieris atspiedienu veikšanai (parasti tas ir divi – vienā trenažieris, kur var veikt gan astpiedienus, gan arī pievilkties), tad varam izmantot to, taču, ja sporta zālē šāds trenažieris nav, tad atspiešanos varam taisīt, izmantojot vingrošanas gumiju.

band-chest-dips

Kā izpildīt vingrinājumu?

Vingrošanas gumiju sasien kopā mezglā – pārbaudi, lai tā ir cieši savilkta un izmanto speciālu, biezu, tikai šim nolūkam paredzētu gumiju, lai tā nepārplīstu un Tu nesavainotos!
Apliec gumiju apkārt abiem stieņiem tā, lai tā sanāktu dubultā – liec iekšā kājas tā, lai kāju apakšstilbi atbalstītos pret gumiju un veic atspiedienus noteiktās reizes. Piemēram, 10 reizes pa 3 piegājieniem.

Comments 2

 1. Kriksis
  21/07/2016

  Kāda iemesla dēļ ir jānolaiž galvalis?

  1. Sintija Katkeviča
   21/07/2016

   Šajā pozīcijā vairāk tiks nodarbinātas tieši lielā krūšu muskuļa apakšējā zona, kas atbildēs par krūšu “pacelšanu”

Write a comment

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.