Stiepšanās un relaksācija

Sākot ar 12.martu piedāvāšu mierīgu, lēnu vingrošanu fiziskai un garīgai labsajūtai. Tā pamatā būs elpošanas tehnikas apguve, stiepšanās vingrinājumi visam ķermenim, stīvai mugurai un relaksācija prātam.

Treniņi notiks 2 x nedēļā pa 30 min ar iespēju vingrot arī atkārtojumā sev ērtā laikā.
Tiešraide otrdienās un ceturdienās pl.10:00 (atkārtojumā var pildīt jebkurā laikā).
Vingrošanas pamatā – elpošana, prāta “atslēgšana” no realitātes, pievēršot uzmanību tam, lai tiktu iegūts mentāls miera stāvoklis. Pamatā viegli, bez piepūles izpildāmi spēka un  stiepšanās vingrojumi, balstoties uz pilates metodi. Vingrojumi Tavai iekšējai harmonijai.
Kāpec tieši 30 minūtes? Var rasties šāds jautājums, pieņemot, ka citas vingrošanas klases dažkārt iet stundu un pat ilgāk (piemēram, joga). Vēlējos lai šī vingrošana ir reāli pieejama ikvienai – arī aizņemtai sievietei! Jo 30 minūtes veltīt tikai savam iekšējam mieram un savam ķermenim 2 x nedēļā var ikviena, vai piekritīsi? Šo vingrošanas rituālu varēsi paveikt arī pirms darba, ja piecelsies tikai 30 minūtes agrāk nekā ierasts, jo visi treniņi būs pieejami arī atkārtojumā. Kamēr pārējie guļ, ieslēdz datoru, uzliec austiņas, atbrīvo prātu un darbojies līdz manām  norādēm!
Šī ideja piedāvāt jums šāda veida relaksējošu vingrošanas klasi nāca tieši tikko- vēlējos pati personīgi tādu pildīt, lai būtu komfortā ar savu ne tikai ķermeni, bet arī prātu šajā satraukumu pilnajā laikā. Un iedomājos, ka noteikti tāda neesmu vienīgā! Ja saskatīji kaut ko līdzīgu sev šajā aprakstā, kas Tev varētu tieši šobrīd derēt, pievienojies vingrošanai aizpildot anketu zemāk.