Sāpes vēdera lejas daļā pēc mēnešreizēm?

Ko nozīmē sāpes vēdera lejas daļā pēc mēnešreizēm un kāpēc tas notiek? Vai sākusies ovulācija?
Atklāti sakot, arī es pirmo reizi dzīvē saskāros ar šādu situāciju. Par cik, no tā ir atkarīga sievietes labsajūta un var iespaidot ikdienu, piemēram, absolūta vēlme neko nedarīt, tajā skaitā arī nevingrot, tad nolēmu izpētīt šo jautājumu dziļāk.

Nesatraucies, tās patiešām ir ovulācijas sāpes!

Vēdera lejasdaļā sāpes var sākties lēnām, bet noturēties ilgi. Aktīvi darbojoties, staigājot vai vingrojot sāpes var pazust, tomēr atgriezties atkal miera stāvoklī. Vēdera lejasdaļā sāpes var būt ne pārāk stipras, bet kaitinošas. Var sāpēt gan viena, gan otra vēdera lejasdaļas puse. Tas izskaidrojams ar to, ka sākumā nobriest viena un tikai pēc laika otra olšūna.

Kopumā sāpes var ilgt 6-7 dienas, tam vienkārši ir jāiziet cauri…

Ir nemitīga sajūta, ka vēders ir uzpūties kā balons, bikses palikušas ciešākas un, goda vārds, ir sajūta, ka esi grūtniecības 5.mēnesī!! Tad nu lūk, mana ārste- ginekoloģe to izskaidroja- nav tā, ka vēders ir uzpūties un veidojas gāzes, vienkārši ir uzblīduši jeb piepampuši audi no tā, ka ir ovulācija! Nekādas pret vēdera piepūšanās zāles nelīdzēs, jo vēders nav piepūties! Tieši tik vienkārši!

Ja šī problēma ļoti traucē sievietes dzīves kvalitātei, tad jarunā ar savu ārstu un jāmeklē Tev vispiemērotākais risinājums, piemēram, speciālas pretsāpju zāles vai citi varianti!

Tikai atceries- katra jauna cikla sākums ir arī olšūnas jaunas dzīves sākums, kas nebūt nenozīmē, ka būs precīzi tāds pats kā iepriekšējais!

Vienā ciklā ovulāciju jutīsi ļoti izteikti, citā – pavisam maz.

Protams, ja sāpes nepāriet, obligāti pieraksties pie sava ārsta!

Saudzējam sevi īpašajās dienās! 🙂