#21 projekts Ziema – 28 dienas

#21 projekts Ziema – 28 dienas – pieteikšanās līdz 4.janvārim. Projekta sākums – 7.janvāris. Rezervē sev vietu jaunajā grupā!

28 dienu ziemas projekts nesīs jaunas vēsmas virtuvē – lai gan ziemas periods ir visgrūtākais, jo jāiztiek ir ar tiem sakņaugiem, kuri uzkrāti ziemai un arī salātus ir neiespējami dabūt no piemājas dārziņa, tomēr – būs daudz dažādas receptes, ietverot pākšaugus, graudaugus, pieejamos augļus, iesaldētās vasaras odziņas utt.

28 dienas bez gaļas, zivīm, olām un piena produktiem! Rīta pudiņi, dārzeņu smēriņi/pastētes, sildošas zupas un sautējumi! Daudz dažādas, viegli pagatavojamas receptes!

Koncepts būs līdzīgs iepriekšējiem projektam – gatavosim 2-3 reizes nedēļā ar iespēju ņemt līdz uz darbu – galvenais, lai ir trauciņi un kādas burciņas vai šeikeri līdzņemšanai – viss būs pavisam vienkārši!

Pieteikumus pieņemu līdz piektdienai – 4.janvārim (ieskaitot). Un projektu uzsāksim ar 7.janvāri (pirmdienu) un pirmajām 3 detox dienām (pirmdiena, otrdiena, trešdiena).

Būs aizraujoši, jo motivāciju varēsi smelties kopējā, slēgtajā domubiedru grupiņā Facebookā.

Projekta norises laiks – 7.janvāris līdz 3.februāris (28 dienas).

Arī šoreiz – katru nedēļu tiks izsūtīts jauns ēšanas plāns 7 dienām 28 dienu garumā!
Šis būs jau #21 projekts, kurā meitenes zaudē lieko svaru, ēdot veselīgi un vingrojot bez inventāra! Liekais svars neatgriežas, jo tiek mainīti tieši ēšanas paradumi.

Uztura plānā ir 3 Detox dienas un daudz dažādas vienkāršas un veselīgas receptes tieši aizņemtajām sievietēm, kuram nav daudz laika gatavot! Katrā dienā būs paredzētas 4 maltītes, viegli pagatavojami ēdieni rītam, vakaram un līdzņemšanai!

Katras nedēļas beigās – 6dienā tiks izsūtīts jaunais ēšanas plāns nākamai nedēļai.
Katrs produkts, kas būs iepirkumu sarakstā tiks izlietots maksimali, tādā veidā ietaupot gan laiku gatavošana, gan arī naudu (jo nebūs pāri palikušie produkti).
Acīmredzami rezultāti jau pēc 1.projekta nedēļas. Svars krītas ar katru nedēļu procentuāli no Tevis pašas svara.

Tu iegūsi manis personīgi sastādītu gan uztura plānu, gan treniņa programmu:

4 nedēļu treniņa programmu iesācējiem (treniņa programma tiek izsūtīta vienu reizi, kas derēs vingrošanai 28 dienu garumā)
3 dienu Detox plānu pirms uztura plāna uzsākšanas: organisma attīrīšana ar svaigi spiestām sulām, smūtijiem un dārzeņiem
28 dienu uztura plānu (katru nedēļu – jauns plāns 7 dienām) ar mērķi zaudēt svaru (uztura plānā nebūs dzīvnieku izcelsmes produkti – tātad nebūs gala, zivis, piena produkti un olas)
Receptes, iepirkumu saraksts, online konsultācijas
Pieeju slēgtai Facebook grupai, kurā saņemsi konsultācijas, atbalstu, motivāciju un padomus ik dienas

Pieteikšanās līdz 4.janvārim.
Projekta uzsākšanas datums – 7.janvāris.
????Cena dalībai šajā projektā – 45 eiro (uztura plāns + treniņa programma iesācējiem vingrošanai mājās vai sporta zālē bez inventāra!)

????Piesakies, rakstot uz e-pastu sintija@mansfitness.lv vai arī Facebook- uz mansfitness.lv vai manu privāto kontu Sintija Katkevica.

Write a comment

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.