Divacup menstruālā piltuve – iepazīsimies!

divacup-model-bothEs kā fitnesa pārstāve, trenere un aktīva dzīvesveida piekritēja vēlos iepazīstināt ar šo produktu – Divacup menstruālo piltuvi, par kuru varbūt kāda no jums ir jau kaut ko dzirdējusi. Tātad – kas ir Divacup menstruālā piltuve un kāpēc ko tādu izvēlēties.

Sākšu ar to, lai neuztveriet šo rakstu kā reklāmrakstu, jo  dalos ar jums tikai un vienīgi savā pieredzē. Pastāstīšu jums, kāpēc es pati personīgi izvēlos lietot menstruālo piltuvi, nevis citas alternatīvas.

Iepazinos ar piltuvīti pirms vairākiem gadiem, pavisam nejauši kādā žurnālā ieraugot nelielu reklāmiņu. Sākumā likās kaut kas pavisam dīvains – kautkādā nelielā „trauciņā” satek pa dienu viss, kam jāsatek, izlej ārā un ievieto pa jaunu! Īstenībā tā tas arī ir.

Menstruālā piltuve ir izgatavota no medicīniskā silikona, tā nav plastmasa, bet gan elastīgs silikons, kuru saspiežot var ievietot tam paredzētajā vietā, tiklīdz sākas menstruācijas (vai arī pat kādu brīdi pirms, ja jūtat un saprotat, ka īstais laiks klāt!). Ar šo vienu ievietošanas reizi pilnībā pietiks vismaz 8 stundas, atkarībā, protams, no menstruālo asiņu plūsmas un dienas, bet vidēji uz 8 stundām par to lietu var aizmirst. Tā lieliski pildīs savas funkcijas – nekas netecēs garām, ja tā pareizi tiks ievietota, ar to var iet gan uz vingrošanu, gan baseinu – visur un diskomforts nekāds.

Daudzas sievietes baidās no tā, kur to var izmazgāt un nomainīt, ja nepieciešams kaut kad pa dienu. Ļoti vienkārši – dienas laikā jūs to varat vienkārši izliet un ar salvetīti noslaucīt un ievietot atpakaļ, un pie pirmās izdevības varēsiet to rūpīgi nomazgāt. Tas nav nekas nepatīkams un netīrs (lai gan daudzām sievietēm šķiet, ka ir gan), jo daudz nepatīkamāk par šo „iztīrīšanas” procesu ir baidīties, vai tikai kaut kas nav „nogājis” garām. Turklāt, noteikti nevēlos aizmirst pieminēt šo faktu – menstruālajām asinīm pēc būtības aromāta nav pilnīgi nekāda un, lietojot piltuvīti, par to ļoti labi ir iespējams pārliecināties, atšķirībā no citām alternatīvām (neminēšu piemērus, bet jūs jau pašas zināt, ka vien divas alternatīvas pagaidām ir izdomātas).

Pirms lietošanas piltuvīte ir jānodezinficē, pavārot ūdenī kādas 3 minūtes. Tādā veidā piltuvi var lietot vairākus gadus, līdz ar to līdzekļi neapšaubāmi ietaupīsies.

DivaCup 31

Kāpēc es par šo piltuvīti esmu tādā sajūsmā? Pirmkārt, esmu sportiste un man ir ļoti svarīgi dienās, kad nav tās mēneša laimīgākās dienas, tomēr sportot, ja jūtos pietiekami labi. Ar piltuvīti sportot ir vienkārši nesalīdzināmi – lai cik dīvaini neliktos, to nevar just. Var izpildīt spēka vingrojumus – pietupienus, izklupienus, tāpat arī kardio treniņus, bet to tiešām nevar just, līdz ar to, sajūta ir tāda it kā tā būtu kārtējā treniņa diena.  Otrkārt, tā vienmēr būs „pa rokai”, treškārt – nav katru mēnesi jādomā par liekiem tēriņiem (labi, protams, mēs nerunājam par milzīgi lielām summām, bet kopsummā jau savācās tāpat un tām, kuras, piemēram, krāj naudiņu kaut kam sen kārotam, tas ir ļoti būtiski). Jā, un treškārt – mēs taču dzīvojam 21.gadsmitā, kad attīstās gan tehnoloģijas, gan medicīna un tiek veikti apjomīgi pētījumi par veselīgu dzīvesveidu, tad kāpēc gan neiet līdzi laikam, ja tas atvieglo ikdienas dzīvi?!

Jautājumus par šo droši man variet uzdot komentāros, bet sīkāku informāciju var palasīt Divacup mājas lapā www.divacup.lv vai arī iemetot googlē „divacup menstruālā piltuve”.

Write a comment

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.