Diēta barojošai māmiņai?

Diēta barojošai māmiņai? Runa ir par manis veidotajiem Notievēšanas projektiem! Vai projektā var piedalīties barojošas māmiņas? Bieži uzdots jautājums, tādēļ nolēmu atsevišķi par to uzrakstīt vairāk.

Katrā projektā gadās kāda māmiņa, kura baro savu mazulīti ar krūti. Citreiz pat vairākas māmiņas un, protams, pirms tam man pajautājot, vai drīkst piedalīties. Jā, mana atbilde – drīkst!
Arī es, kad manam jaunākajam dēliņam bija 2 mēneši piedalījos pati savā projektā, un turpināju visu projekta laiku mazo barot ar krūti. Bet ir dažas nianses, kas tomēr būtu jāņem vērā. Svars nedrīkstētu kristies pārak strauji, tāpēc, ja Tev ir vairāk nekā 10 lieki kilogrami, vajadzētu samazinā kaloriju deficītu. Ko tas nozīmē? Vajadzētu ēst mazliet vairāk nekā citas dalībnieces. Protams, ne jau uz savu galvu – par to, ka baro mazuli noteikti man paziņo un tad individuāli vienosimies ko un cik daudz drīkstēsi papildus ēst.
Pirmās 3 notievēšanas projekta dienas ir detox dienas, kad uzņemam krietni mazāk kalorijas nekā pārējās projekta dienās, tāpēc, iespējams, Tev detox dienās būs jāēd vēl kaut kas papildus vai arī, varbūt tās jāizslēdz vispār.
Iespējams, būs jāizvairās vai jāsamazina pākšaugu lietošana uzturā, ja mazajam veidosies gāzītes, pūtīsies vēderiņš, ja mazulis jutīsies satraukts.
Vai māmiņai var samazināties piena daudzums ievērojot šo diētu? Mana atbilde – tas ir ļoti individuāli tiešām, tomēr mana statistika visu šo gadu laikā liecina, ka tikai 1% māmiņām var samazināties piena daudzums. Lai skaidrāk- tad principā no 50 māmiņām tikai 1 māmiņai mazliet samazinājās piens. Tas ir vismaz no tiem gadījumiem, kas man ir zināmi. Bet tas tik un tā neietekmēja nekādā sliktā ziņā ne māmiņu, ne mazulīti, jo atsākot ēst vairāk, piens atkal saražojās.
Ja Tev rodas vēl kādi jautājumi par šo tēmu, droši raksti man!