Svara zaudēšana – 28 dienu projekts #11

Svara zaudēšana neizejot no majām – 28 dienu projekts #11 – pirmais projekts šajā gadā, kas sāksies jau 15.janvārī!

Svara zaudēšana vegāniem, visiem, kuri vēlas atteikties no dzīvnieku izcelsmes produktiem. Veselīgs uztura plāns visiem, kuriem alerģija no piena produktiem.

Šis būs jau #11 projekts, kurā meitenes zaudē lieko svaru, ēdot veselīgi un vingrojot bez inventāra! Liekais svars neatgriežas, jo tiek mainīti tieši ēšanas paradumi.

Uztura plānā ir 3 Detox dienas un daudz dažādas vienkāršas un veselīgas receptes tieši aizņemtajām sievietēm, kuram nav daudz laika gatavot! Katrā dienā būs paredzētas 4 maltītes, viegli pagatavojami ēdieni rītam, vakaram un līdzņemšanai!

Katras nedēļas beigās – 6dienā tiks izsūtīts jaunais plāns nākamai nedēļai. Katrs produkts, kas būs iepirkumu sarakstā tiks izlietots maksimali, tādā veidā ietaupot gan laiku gatavošanai (jo gatavot varēs 2,3 dienām uz priekšu), gan arī naudu (jo nebūs pāri palikušie produkti).


Acīmredzami rezultāti jau pēc 1.projekta nedēļas. Svars krītas ar katru nedēļu procentuāli no Tevis pašas svara.

Piesakies 28 dienu projektam “Svara zaudēšana – 28 dienu projekts #11”!

Tu iegūsi manis personīgi (Sintija Katkevica) sastādītu gan uztura plānu, gan treniņa programmu:

4 nedēļu treniņa programmu iesācējiem
3 dienu Detox plānu pirms uztura plāna uzsākšanas: organisma attīrīšana ar svaigi spiestām sulām, smūtijiem un dārzeņiem
28 dienu uztura plānu (katru nedēļu – jauns plāns 7 dienām) ar mērķi zaudēt svaru (uztura plānā nebūs dzīvnieku izcelsmes produkti – tātad nebūs gala, zivis, piena produkti un olas)
Receptes, iepirkumu saraksts, online konsultācijas
Pieeju slēgtai Facebook grupai, kurā saņemsi konsultācijas, atbalstu, motivāciju un padomus ik dienas
Pieteikšanās līdz 13. janvārim
Projekta uzsākšanas datums – 15. janvāris
Cena dalībai šajā projektā – 40 eiro un Tu iegūsi gan uztura plānu, gan treniņa programmu iesācējiem vingrošanai mājās vai sporta zālē bez inventāra!
Piesakies, rakstot uz e-pastu sintija@mansfitness.lv vai arī Facebook- uz mansfitness.lv vai manu privāto kontu Sintija Katkevica.

Write a comment

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.