pavasaris_uztura_plans

Uztura plāns visai ģimenei 1 mēnesim

Uztura plāns visai ģimenei 1 mēnesim imūnsistēmas stiprināšanai. 7 dažādas dienas, kurā iekļauti gan graudaugi, gan dārzeņi, gan pākšaugi, augļi, sēklas, ogas – viss, ko var pasūtīt piegādei uz mājām! Katrā dienā nav jāgatavo atkal jauna diena, bet gan vienu dienu var gatavot 2-3 dienām uz priekšu!

Veselīgs uztura plāns visai ģimenei imūnsistēmas stiprināšanai, kas iekļauj katrā dienā tik nepieciešamo vitamīnu C (gan no augļiem, ogām, gan arī dārzeņiem), antibakteriālo ķiploku un spēcīgo turmeriku (kurkumu).

Uztura plāns paredzēts visai ģimenei 1 mēnesim (bet, protams, to varēs izmantot arī pēc šī mēneša, jo receptes būs izmantojamas arī turpmāk). Kamēr bērni nedodas uz skolu, viņi noteikti priecāsies par pankūkām, mafiniem, vitamīniem bagātiem smūtijiem, veselīgiem mājās ceptiem, smaržīgiem cepumiem un daudz ko vēl. No pamatēdieniem varēsiet izmantot gan griķus, gan rīsus, kā arī makaronus. Galvenais noteikums būs papildināt ēdienu gan svaigiem, gan sautētiem (vai ceptiem) dārzeņiem. Pieejami būs 2 plāni – viens veģetārais un otrs – augu izcelsmes plāns.

! Ik pārdienas dalīšos arī ar jaunām receptēm, kuras nav plānā, bet kuras es gatavoju savai ģimenei!

Noteikumi

Ja vēlies uztura plānu, tad sūti man lūdzu savu vārdu, uzvārdu uz e-pastu info@sintijakatkevica.lv vai arī Facebookā

Cena dalībai šajā projektā un uztura plāna saņemšanai – 20 eur + dāvanā došu treniņa programmu (bez papildus inventāra), ko varēsiet pildīt kopā ar bērniem mājās (vai arī, protams, vienatnē).

Pēc ziņas saņemšanas es sagatavošu Tev rēķinu. Pēc apmaksas saņemšanas pievienošu Tevi slēgtajai grupiņai Facebookā, kas izveidota speciāli šai ģimenes uztura programmai. Tur būs pieejams arī uztura plāns (gan veģetārais, gan augu izcelsmes plāns) un treniņa programma. Droši varēsim dalīties ar pagatavotajiem ēdieniem, uzdot man jautājumus, diskutēt ar pārējiem grupas dalībniekiem! 🙂

Comments 2

 1. Arita
  12/01/2022

  Sveika, labprāt saņemtu uztura plānu ģimenei.

  1. Sintija Katkeviča
   13/01/2022

   Sveiki! Lūdzu uzrakstiet man privāti: info@sintijakatkevica.lv 🙂

Comments are closed.