#28 projekts Vasara- 28 dienas

#28 projekts Vasara- 28 dienas – pieteikšanās līdz 29. jūnijam (sestdienai). Tikai 4 dienas – nenokavē! Projekta sākums – 1.jūlijs (pirmdiena)!

PIRMO REIZI PROJEKTĀ – PIEDALIES PROJEKTĀ UN PROJEKTA NOSLĒGUMĀ ATGŪSTI VISU DALĪBAS NAUDU ATPAKAĻ! Sīkāka informācija rakstā (sk.zemāk).

28 dienu Vasaras projektā varēsi iegūt daudz dažādas veselīgas, vasarīgas receptes, kas ietvers atvēsinošus smūtijus, interesantus salātus aukstās zupas un dārzeņu kombinācijas, kā arī saņemsi padomus un ieteikumus grila sezonai.

 

Krāsaini salāti, grilēti dārzeņi, krāšņi, veselīgi smūtiji ar ko iesākt dienu! Receptes – daudz un dažādas!

28 dienas bez gaļas, zivīm, olām un piena produktiem! Daudz dažādas, viegli pagatavojamas receptes no tikai dažām sastāvdaļām!

☝️Atgādinu, ka – KATRU NEDĒĻU BŪS JAUNS PLĀNS 7 DIENĀM 28 DIENU GARUMĀ!

Šis būs jau #28 projekts, kurā meitenes zaudē lieko svaru, ēdot veselīgi un vingrojot bez inventāra! Liekais svars neatgriežas, jo tiek mainīti tieši ēšanas paradumi.

Uztura plānā ir 3 dažādas Detox dienas un daudz dažādas vienkāršas un veselīgas receptes tieši aizņemtajām sievietēm, kuram nav daudz laika gatavot! Katrā dienā būs paredzētas 4 maltītes, viegli pagatavojami ēdieni rītam, vakaram un līdzņemšanai!

Katras nedēļas beigās – 6dienā tiks izsūtīts jaunais plāns nākamai nedēļai.
Katrs produkts, kas būs iepirkumu sarakstā tiks izlietots maksimali, tādā veidā ietaupot gan laiku gatavošanai (jo gatavot varēs 2,3 dienām uz priekšu), gan arī naudu (jo nebūs pāri palikušie produkti).

Acīmredzami rezultāti jau pēc 1.projekta nedēļas. Svars krītas ar katru nedēļu procentuāli no Tevis pašas svara.
Tu iegūsi manis personīgi Sintija Katkevica sastādītu gan uztura plānu, gan treniņa programmu:

▶️3 dienu Detox plānu pirms uztura plāna uzsākšanas: organisma attīrīšana ēdot svaigu, neapstrādātu ēdienu (smūtiji un dārzeņi)
▶️28 dienu uztura plānu (katru nedēļu – jauns plāns 7 dienām) ar mērķi zaudēt svaru (uztura plānā nebūs dzīvnieku izcelsmes produkti – tātad nebūs gala, zivis, piena produkti un olas)
▶️Receptes, iepirkumu saraksti (katru nedēļu jauni), online konsultācijas
▶️Pieeju slēgtai Facebook grupai, kurā saņemsi konsultācijas, atbalstu, motivāciju un padomus ik dienas
☝️Pieteikšanās līdz 29.jūnijam (sestdienai).
☝️Projekta uzsākšanas datums – 1.jūlijs (pirmdiena).????Cena dalībai šajā projektā – 35 eiro.

Treniņa programma šoreiz projektā nav iekļauta, jo bieži vien dalībnieces vingro pašas patstāvīgi ar jau kādu konkrētu programmu, tomēr, ja būs vēlme, tad par papildus 10 eiro varēsiet iegādāties arī treniņa programmu.

PIRMO REIZI PROJEKTĀ – PIEDALIES PROJEKTĀ UN PROJEKTA NOSLĒGUMĀ ATGŪSTI VISU DALĪBAS NAUDU ATPAKAĻ!

Tādu iespēju piedāvāju pirmo reizi visu projektu vēsturē – jā, lai būtu lielāka motivācija darboties, tad būs jāizpilda tikai daži nosacījumi, lai piedalītos gala izlozē, kurā viena laimētāja projekta noslēgumā saņems visu dalības maksu atpakaļ (35 eiro).

Kas jādara, lai piedalītos:

  1. Jāpiesakās šajā projektā un jāsamaksā dalības maksa
  2. Jānofotografējas no priekšas, profila un aizmugures projekta pirmajā dienā, turot rokās A4 lapu ar uzrakstītu datumu 01.07.2019 un uz lapas jāuzraksta tēmturis (hashtags) #mansfitnessprojekts un jāatsūta man bildes (A4 lapa jātur priekšā sejai)
  3. Jāatsūta mērījumi (info būs slēgtajā grupiņā)
  4. Projekta noslēguma dienas rītā atkal ir jānofotografējas no priekšas, profila un aizmugures, turot rokās A4 lapu ar uzrakstītu datumu 28.07.2019 un tēmturi #mansfitnessprojekts un jāatsūta man bildes (A4 lapa jātur priekšā sejai)
  5. Jāatsūta gala mērījumi, kuri tiek veikti noslēguma dienas rītā
  6. No visām dalībniecēm, kuras būs izpildījušas visus augstākminētos punktus veikšu LIVE izlozi izveidotajā Facebook slēgtajā grupiņā un tajā pašā dienā tiks veikts pārskaitījums uz bankas kontu

Būs aizraujoši, jo motivāciju varēsi smelties kopējā, slēgtajā domubiedru grupiņā Facebookā.
????Piesakies, rakstot uz e-pastu sintija@mansfitness.lv vai arī Facebook- uz mansfitness.lv vai manu privāto kontu Sintija Katkevica.

Write a comment

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.