#24 projekts Pavasaris – 28 dienas

#24 projekts Pavasaris- 28 dienas – pieteikšanās līdz 29.martam. Tikai 3 dienas – nenokavē! Projekta sākums – 1.aprīlis!

28 dienu Pavasara projektā varēsi iegūt daudz dažādas receptes, kas ietvers pākšaugus, graudaugus, sezonas pieejamos augļus, diedzētas sēkliņas utt.

Krāsaini salāti, grilēti dārzeņi, krāšņi, veselīgi smūtiji ar ko iesākt dienu – jā, arī pankūkas, mafini un veselīgi cepumi būs šī projekta ietvaros! Receptes – daudz un dažādas!

 

28 dienu projekts #24 – jau ceturtais projekts šajā gadā, kas sāksies 1.aprīlī! Pieteikumi tiks pieņemti līdz 29. martam (ieskaitot, tā ir piektdiena).

28 dienas bez gaļas, zivīm, olām un piena produktiem! Daudz dažādas, viegli pagatavojamas receptes no tikai dažām sastāvdaļām!
Šoreiz projekts mazliet atšķirsies, jo pa vidu iekrīt Lieldienas – tiešī šīm svētku dienām (nedēļai) būs īpaši izstrādātas, veselīgas, Lieldienu receptes, ko likt galdā – veselīgi salāti, pildīti dārzeņi, veselīgas kūciņas un cepumi, kā arī informācija, kā tad varam aizstāt olas un gaļu, ko likt galdā, ja paši nevēlamies ēst dzīvnieku produktus, ar ko cienāt cieminus utt.
Piesakies, jo būs interesanti!
☝️Atgādinu, ka – KATRU NEDĒĻU BŪS JAUNS PLĀNS 7 DIENĀM 28 DIENU GARUMĀ!

Šis būs jau #24 projekts, kurā meitenes zaudē lieko svaru, ēdot veselīgi un vingrojot bez inventāra! Liekais svars neatgriežas, jo tiek mainīti tieši ēšanas paradumi.

Uztura plānā ir 3 Detox dienas un daudz dažādas vienkāršas un veselīgas receptes tieši aizņemtajām sievietēm, kuram nav daudz laika gatavot! Katrā dienā būs paredzētas 4 maltītes, viegli pagatavojami ēdieni rītam, vakaram un līdzņemšanai!

Katras nedēļas beigās – 6dienā tiks izsūtīts jaunais plāns nākamai nedēļai.
Katrs produkts, kas būs iepirkumu sarakstā tiks izlietots maksimali, tādā veidā ietaupot gan laiku gatavošanai (jo gatavot varēs 2,3 dienām uz priekšu), gan arī naudu (jo nebūs pāri palikušie produkti).
Acīmredzami rezultāti jau pēc 1.projekta nedēļas. Svars krītas ar katru nedēļu procentuāli no Tevis pašas svara.
Tu iegūsi manis personīgi Sintija Katkevica sastādītu gan uztura plānu, gan treniņa programmu:

▶️4 nedēļu treniņa programmu iesācējiem
▶️3 dienu Detox plānu pirms uztura plāna uzsākšanas: organisma attīrīšana ar svaigi spiestām sulām, smūtijiem un dārzeņiem
▶️28 dienu uztura plānu (katru nedēļu – jauns plāns 7 dienām) ar mērķi zaudēt svaru (uztura plānā nebūs dzīvnieku izcelsmes produkti – tātad nebūs gala, zivis, piena produkti un olas)
▶️Receptes, iepirkumu saraksts, online konsultācijas
▶️Pieeju slēgtai Facebook grupai, kurā saņemsi konsultācijas, atbalstu, motivāciju un padomus ik dienas
☝️Pieteikšanās līdz 30.martam
☝️Projekta uzsākšanas datums – 1.aprīlis.
????Cena dalībai šajā projektā – 45 eiro un Tu iegūsi gan uztura plānu, gan treniņa programmu iesācējiem vingrošanai mājās vai sporta zālē bez inventāra!

Būs aizraujoši, jo motivāciju varēsi smelties kopējā, slēgtajā domubiedru grupiņā Facebookā.
????Piesakies, rakstot uz e-pastu sintija@mansfitness.lv vai arī Facebook- uz mansfitness.lv vai manu privāto kontu Sintija Katkevica.

Comments 2

 1. Sarmīte
  28/03/2019

  Labdien, vēlētos pieteikties Jūs izstrādātajam piedāvajumam, izaicinājumam

  1. Sintija Katkeviča
   28/03/2019

   Labdien! Prieks dzirdēt – atbildēju Jums privāti uz e-pastu! 🙂

Write a comment

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.