#20 saīsinātais projekts – 21 diena

#20 saīsinātais projekts – 21 diena tiek izsludināts un pieteikumi tiek pieņemti līdz 23. novembrim – piektdienai (ieskaitot). Šis būs beidzamais mansfitness.lv projekts šajā gadā un no citiem atšķirsies ar to, ka norisināsies 21 dienu, jau ierasto 28 dienu vietā.

Projekta laikā uzturā tiks lietoti sezonas augļi un dārzeņi gardās un sildošās receptēs!

21 diena bez gaļas, zivīm, olām un piena produktiem! Rīta pudiņi, dārzeņu smēriņi/pastētes, sildošas zupas un sautējumi, kā nu bez sezonas lielogas numur 1 – ķirbis! Daudz dažādas, viegli pagatavojamas receptes!

Koncepts būs līdzīgs iepriekšējam projektam – gatavosim 2-3 reizes nedēļā ar iespēju ņemt līdz uz darbu – galvenais, lai ir trauciņi un kādas burciņas vai šeikeri līdzņemšanai – viss būs pavisam vienkārši!

Piedaloties šī gada noslēdzošajā projektā dzīvosi, iepazīstot daudz, iespējams, jaunas lietas un receptes, ko ieviest arī turpmāk savā uzturā!

Pieteikumus pieņemu līdz piektdienai – 23. novembrim. Un projektu uzsāksim ar pirmdienu – 26. novembri un pirmajām 3 detox dienām (pirmdiena līdz trešdiena).

Būs aizraujoši, jo motivāciju varēsi smelties kopējā, slēgtajā domubiedru grupiņā Facebookā.

Projekta norises laiks – 26.novembris līdz 16. decembris (21 diena).

Arī šoreiz – katru nedēļu tiks izsūtīts jauns plāns 7 dienām 3 nedēļu (jeb 21 dienu) garumā!
Šis būs jau #20 projekts, šoreiz saīsināties, lai visas var paspēt sagatavoties Ziemassvētku ballēm, kurā meitenes zaudē lieko svaru, ēdot veselīgi un vingrojot bez inventāra! Liekais svars neatgriežas, jo tiek mainīti tieši ēšanas paradumi.

Uztura plānā ir 3 Detox dienas un daudz dažādas vienkāršas un veselīgas receptes tieši aizņemtajām sievietēm, kuram nav daudz laika gatavot! Katrā dienā būs paredzētas 4 maltītes, viegli pagatavojami ēdieni rītam, vakaram un līdzņemšanai!

Katras nedēļas beigās – 6dienā tiks izsūtīts jaunais plāns nākamai nedēļai.
Katrs produkts, kas būs iepirkumu sarakstā tiks izlietots maksimali, tādā veidā ietaupot gan laiku gatavošana, gan arī naudu (jo nebūs pāri palikušie produkti).
Acīmredzami rezultāti jau pēc 1.projekta nedēļas. Svars krītas ar katru nedēļu procentuāli no Tevis pašas svara.

Tu iegūsi manis personīgi sastādītu gan uztura plānu, gan treniņa programmu:

4 nedēļu treniņa programmu iesācējiem
3 dienu Detox plānu pirms uztura plāna uzsākšanas: organisma attīrīšana ar svaigi spiestām sulām, smūtijiem un dārzeņiem
21 dienas uztura plānu (katru nedēļu – jauns plāns 7 dienām) ar mērķi zaudēt svaru (uztura plānā nebūs dzīvnieku izcelsmes produkti – tātad nebūs gala, zivis, piena produkti un olas)
Receptes, iepirkumu saraksts, online konsultācijas
Pieeju slēgtai Facebook grupai, kurā saņemsi konsultācijas, atbalstu, motivāciju un padomus ik dienas

Pieteikšanās līdz 23.novembrim
Projekta uzsākšanas datums – 26. novembris.
????Cena dalībai šajā projektā – zemāka nekā ierasts – 35 eiro (45 eiro vietā)  (uztura plāns + treniņa programma iesācējiem vingrošanai mājās vai sporta zālē bez inventāra!)

????Piesakies, rakstot uz e-pastu sintija@mansfitness.lv vai arī Facebook- uz mansfitness.lv vai manu privāto kontu Sintija Katkevica.

Write a comment

Šajā vietnē surogātpasta samazināšanai tiek izmantots Akismet. Uzziniet, kā tiek apstrādāti jūsu komentāru dati.